Adwokat Urszula Rajkowska prowadzi biuro adwokatów w stolicy udzielające wsparcia osobom które pobrały kredyt we frankach. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszenia, by rozpocząć współpracę i móc oczekiwać na pomoc. Na początku odbywa się zabezpieczanie roszczenia, czyli przerwany jest termin przedawnienia, co zabezpiecza kwotę roszczeń. Na etapie darmowej analizy kredytu we frankach wstępnie oceniona jest nadpłata, jakiej kredytobiorca już dokonał. Na podstawie analiz dotyczących umowy, specjaliści w pozwie dookreślą czy wnoszą o odfrankowienie bądź o unieważnienie.

Patrząc na to że w biurze zatrudnieni są adwokaci mający tytuł mediatora sądowego, można oczekiwać, że będą zajmować się ugodą z bankiem. Jeżeli zaś to nie przynosi efektów, przygotowany będzie rzetelny pozew sądowy. Oferta kancelarii wystosowana jest do: osób z kredytem hipotecznym we frankach szwajcarskich, osób już ze spłaconym kredytem frankowym, przedsiębiorców z kredytem we frankach, a także osób chcących zawierać ugodę z bankiem.

Najczęściej prowadzone są sprawy dla klientów, którzy jeszcze zmagają się ze spłatą. Wykwalifikowani adwokaci podejmują się także spraw dla osób, które spłaciły kredyt, jednak od daty spłaty ostatniej raty nie minęło więcej aniżeli dziesięć lat. Sprawy przedsiębiorców są bardziej pokomplikowane, natomiast doświadczona kadra poradzi sobie z tym wzorcowo. Kiedy zaś ktoś zgłosi się do adwokatów, bo chciałby zawierać ugodę z bankiem, to może liczyć na wcześniejsze rzetelne analizy oraz negocjowanie ugody. Unieważnienie kredytu frankowego jest skierowane do osób, które zostały ofiarą nieuczciwych regulacji w umowach.

Kancelaria prawna specjalizująca się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi ma duże doświadczenie. Z tego względu do każdej umowy z bankiem ekspertka nastawiona jest indywidualnie, analizując wszystkie zapisy. W efekcie pozwy frankowiczów opracowane są dobrze.