Bogaty asortyment tapicerski w sklepie Punkt Tapicerski zawiera wyroby i gadżety nadające się do tapicerowania. Tworzywa podzielone są na: tkaniny meblowe, tkaniny samochodowe, tkaniny zewnętrzne oraz pianki tapicerskie. Pośród gadżetów tapicerskich można wyszukać: kleje samochodowe, guziki, nici, ozdobne gwoździe, środki do czyszczenia tapicerki a także praski do guzików. Wyrobów jest bardzo wiele, więc jeśli ktokolwiek przykładowo nie wie, na jaki styl boho się decydować, to może korzystać z porad pracowników. Kupujący traktowani są indywidualnie, wobec czego eksperci pomagają dostosować określone tkaniny do ich upodobań.

Dla pracowników praca to .zamiłowanie. Można tutaj wyszukać dużo porad tapicerskich. Z merytorycznych wpisów można dowiadywać się, w jaki sposób wykorzystać określony materiał. Obszar tematyczny jest duży, co ukazuje, że zapewne nikt nie będzie mieć kłopotu z wytypowaniem takich informacji, jakie są dla niego cenne. Wysokiej jakości materiały tapicerskie w atrakcyjnej cenie oferuje Punkt Tapicerski. Cały asortyment podzielony jest na kategorie: eko skóry, tkaniny obiciowe, tkaniny samochodowe, tkaniny zewnętrzne, pianki tapicerskie oraz akcesoria.

Nie ma kłopotu z tym, żeby każdy znalazł odpowiedni materiał. prędko zadecydował, z jakiego materiału będzie W magazynie nagromadzone jest kilkadziesiąt tysięcy metrów materiałów. Z tego względu klienci mają w czym wybierać. Założyciele punktu sprzedaży to ludzie z pasją, którzy bardzo dobrze orientują się w swojej dyscyplinie. Chętnie przekazują informacje o wyrobach tapicerskich kupującym. Tkaniny o uniwersalnym przeznaczeniu nadają się do: tapicerki meblowej, renowacji podsufitki samochodowej, wykonywania namiotów, robienia zadaszeń, a nawet zaprojektowania ubrań. Niezależnie od tego, o jaki materiał tapicerski chodzi, można spodziewać się jego stuprocentowej wytrzymałości. Są to tkaniny użyteczne oraz efektowne. W zależności od tego, czy ktoś poszukuje tkaniny zewnętrznej, czy miłego w dotyku materiału na obicie kanapy, odnajdzie się najlepszy produkt tapicerski.