Dobrze wyglądające oraz trwałe nadruki na odzieży robi firma PRINT. Towary rozmieszczone są w podkategoriach: koszulki, polo, polary, czapki, bluzy, kurtki, odzież sportowa. Ponadto, można też zamawiać torby ekologiczne z nadrukiem, jakie spełnią się zarówno pod kątem praktycznym, jak i promocyjnym. Nabywając produkty jakimi są nadruk na torbie można oczekiwać dużego wachlarzu produktów, a także użycia nowoczesnych technik nadruku. Dostępne bluzy, koszulki i pozostałe części ubrania będą przygotowane zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Nadruki na odzieży są popularną formą indywidualizacji odzieży. W taki sposób można wyróżniać się pośród pozostałych albo na przykład wytypować grupę przyjaciół lub pracowników z konkretnej firmy. Na odzieży personalizowanej mogą znaleźć się: wymarzone napisy, logotypy, albo wzory dowolnego typu. Poza odzieżą i torbami, nadruki można również umieszczać na czapkach. Specjaliści z firmy PRINT przyjmują gotowe wzory lub wykonują je osobiście, według czynników uwzględnionych przez zleceniodawców. Jeżeli zamawiający wyraża takie życzenie, to może zostać zrobiony nadruk próbny, do akceptacji.

W efekcie, można zapoznać się z rezultatami jeszcze przed rozpoczęciem zamówienia, zmienić coś albo zatwierdzać projekt do wykonania. Nadruki zrobione są na odzieży od producentów jakimi są: Fruit of the Loom, Adler lub Gildan. Z tego względu koszulki będą nie tylko bardzo dobrze się prezentować, ale będą także solidne oraz zapewnią użytkownikom komfort podczas noszenia. Jako, że druk na ubraniach jest domeną marki PRINT, można oczekiwać, że pozyska się perfekcyjne stroje praktyczne lub reklamowe. Wysokiej jakości nadruki na tekstyliach to kolejna oś działalności przedsiębiorstwa PRINT. Torby takie nie zaśmiecają środowiska oraz wyjątkowo dobrze sprawdzają się jako torba na zakupy albo w ramach podarunku. Szczegóły wszystkich transakcji można dodatkowo omawiać z obsługą klienta.