Usługa dezynfekcji, dezynsekowania i deratyzacji w przedsiębiorstwie BIOS jest realizowana na wysokim poziomie. Wszystko w zakresie zwalczanie pluskiew
jest zrobione kompleksowo i na bazie indywidualnych wyznaczników. Pluskwy można często spotkać w miejscowościach turystycznych. Kiedy przedsiębiorca w swoim obiekcie odkryje trudne do zlikwidowania insekty, to powinien bezzwłocznie skontaktować się ze specjalistami. W zakresie usługi wykonane są 3 zabiegi, z użyciem 3 innych środków, wobec czego pluskwy nie mogą uodpornić się na substancje czynne.

W dodatku zastosowana jest mocno działająca parownica, jaka skutecznie zwalczy jaja. To przynosi gwarancję, że eksperci pozbędą się także sporych kolonii pluskiew. Można także oczekiwać na zwalczanie prusaków i karaluchów. Są one zwalczane tak samo w budynkach o charakterze turystycznym, w domach i w blokach. Stosowany jest specjalny żel. Pracownicy punktowo kładą go w miejscach, w jakich pojawiły się karaluchy. Żel jest bez koloru, bez zapachu, biodegradowalny oraz bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Po jego użyciu insekty wabione są wonią feromonów i cała kolonia może zginąć już w kilka tygodni. Inne szkodniki, jakimi zajmuje się przedsiębiorstwo BIOS to mrówki.

Zwykle atakują one kuchnię. Z uwagi na to, że przeniosą na sobie wiele bakterii, jedzenie jakie dotkną musi być zutylizowane. Preparat zaprezentowany powyżej sprawdzi się też w przypadku mrówek. Kolejną usługą jest odszczurzanie, czyli pozbywanie się szczurów oraz myszy. Ta usługa jest też realizowana wzorcowo. Łapki każdorazowo przystosowane są do konkretnego miejsca, z jakim wcześniej zapoznają się pracownicy. Martwe zwierzęta są utylizowane. Specjaliści wystawiają też certyfikaty dla tych obiektów, w jakich regularna usługa odszczurzania jest obowiązkowa. Kompleksowe usługi są znakiem rozpoznawczym wskazanej firmy. Klienci sprawdzając katalog usług szybko widzą, że mają do czynienia z profesjonalistami.