Profesjonalne podejście do utworzenia wizerunku firm z różnych branż sprawiło, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od 10 lat cieszyć się dużym szacunkiem i zaufaniem ze strony klientów. Wystarczy zapoznać się z dotychczasowymi projektami agencji na jej stronie online, by się o tym przekonać. Na stronie firmy zlecenia rozdzielone są według działów, a więc można zdecydować, czy chce się korzystać z jednej usługi, bądź z kilku propozycji.

Projekty logo – wszystko zrobione jest perfekcyjnie. Z tego względu zleceniodawcy zazwyczaj decydują się na to, aby eksperci zajmowali się całościowo stworzeniem spójnego profilu dla ich interesu. Klienci mogą skorzystać ze świadczeń w obrębie dyscyplin: logo, materiały reklamowe, witryny www, fotografia biznesowa i wydruk. Dodatkowo, na witryny klientów opracowane są angażujące teksty.

Logo to najważniejszy składnik każdej marki, a więc specjaliści z Made by Dziwak troszczą się o to, by było ono unikalne. Klient dostaje trzy propozycje do wyboru, w wersji kolorowej i achromatycznej. Otrzymuje też ikonę do strony. Całość plików zawiera logo wektorowe do wydruku i przeznaczone do Internetu. Klienci otrzymają również komplet materiałów reklamowych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, a także grafiki do mediów społecznościowych.

Przygotowane materiały zostaną dla klienta wydrukowane na wysokiej jakości papierze. O tym, jaki będzie ich nakład decyduje zleceniodawca. Z kolei, wykonana dla niego strona internetowa będzie jego wizytówką w Internecie oraz będzie dopasowana do standardów internetowych. Odwołuje się to także do świadczeń związanych z posiadaniem sklepu online. Całości dopełni fotografia firmy. To dowodzi, że oferta agencji Made by Dziwak nastawiona jest na stworzenie korzystnego profilu określonych firm jest kompleksowa. Każdy, kto chce korzystać z usług, powinien zaznajomić się z profilem działalności agencji.