Ruch w kierunku bezprzewodowych urządzeń czyszczących dopiero się zaczyna. Odkurzacze wszystkich rozmiarów i funkcji — pionowe, plecakowe, mokre/suche — są dostępne w wersjach bezprzewodowych, a wiele placówek edukacyjnych para się tą technologią. Ponieważ coraz więcej szkół odkrywa zalety odkurzaczy bezprzewodowych, spodziewamy się, że staną się one większą częścią programów sprzątania w całym kraju.

Przejście na odkurzacze bezprzewodowe ma trzy zasadnicze zalety. Po pierwsze, bezprzewodowe odkurzacze poprawiają bezpieczeństwo, eliminując potencjalne ryzyko potknięcia się o przewód. Następnie zwiększają produktywność. Testy terenowe pokazują, że odkurzacze bezprzewodowe czyszczą o 30 procent szybciej niż ich przewodowe odpowiedniki. Trzecią kluczową korzyścią jest łatwość użytkowania.

Odkurzacze bezprzewodowe eliminują przewód oraz wszelkie związane z nim zarządzanie i konserwację, dzięki czemu opiekunowie mogą skupić się na tworzeniu czystej przestrzeni.Jedna placówka edukacyjna obawiała się potknięć i poślizgnięć podczas sprzątania klatek schodowych. Przeszli na bezprzewodowe odkurzacze plecakowe do czyszczenia klatek schodowych i zmniejszyli ryzyko.

To rozwiązanie miało drugą korzyść w postaci poprawy produktywności. Klatka schodowa składająca się z siedmiu pięter od góry do dołu trwała 30 minut, aby wyczyścić ją standardowym odkurzaczem plecakowym. Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi plecakowemu zajmuje to teraz tylko 10 minut. Opiekunowie kochają jednostki, ponieważ znacznie ułatwiają im pracę.

To doskonały przykład wszystkich trzech najważniejszych zalet odkurzaczy bezprzewodowych. Budynek staje się bezpieczniejszy zarówno dla sprzątaczy, jak i mieszkańców budynku. Zadania odkurzania są wykonywane w krótszym czasie. A sprzątacze mogą skupić się na skutecznym sprzątaniu, zamiast manewrować przewodem i zmieniać gniazdka elektryczne. W wielu szkołach bezprzewodowe urządzenia czyszczące oferują wiele korzyści i mogą rozwiązywać różnorodne problemy.

Najlepszych bezprzewodowych odkurzaczy do dywanów 2021: Dyson, Tineco, Shark, Roborock

Były czasy, kiedy my dywany można było odkurzyć tylko pionowym odkurzaczem. Ale czasy się zmieniły, rynek jest pełen przyzwoitych odkurzaczy bezprzewodowych, które doskonale sprawdzają się zarówno na twardej podłodze, jak i na dywanach. Tutaj obserwujemy 5 odkurzaczy kijowych, które mogą czyścić dywany.

Roborock H6 ma mały wyświetlacz, który pokazuje aktualny tryb czyszczenia, szacowaną żywotność baterii i alerty konserwacyjne. Jest to najlżejszy spośród innych odkurzaczy bezprzewodowych, a także jeden z najdłużej działających.

Roborock H6 jest idealny do dużych domów. Jest lekki, dzięki czemu można go łatwo nosić ze sobą przez długi czasOdkurzacz jest wyposażony w czujnik, który rozpoznaje powierzchnię dywanu, a H6 automatycznie zwiększa ssanie, aby zapewnić lepszą wydajność czyszczenia. Dostępna jest również blokada przełącznika, która umożliwia naciśnięcie przycisku Start w celu ciągłego czyszczenia lub zablokowanie go, aby nie trzeba było przytrzymywać przycisku.

H6 automatycznie zwiększa ssanie na dywanie

Możesz go powiesić na ścianie. Podstawa zawiera wszystkie załączniki, które znajdują się w pudełku, co jest wygodne.Za tę cenę otrzymujesz lepszą niż przeciętny odkurzacz bezprzewodowy, który jest również bardzo lekki i mocny. Nadaje się do dywanów o niskim i średnim włosiu, a nawet może czyścić dywany z wysokim włosiem. Idealny do sierści zwierząt domowych i większego domu. Jeśli szukasz łatwego do przenoszenia, wygodnego bezprzewodowego odkurzacza, którego nie musisz ładować zbyt często, rozważ zakup Roborock H6.

Najbardziej zauważalna rzecz w Dyson V11 – moc powietrza. Ma najsilniejszy silnik w branży. W trybie maksymalnym odkurzacz dostarcza 185 AW, czyli więcej niż większość tradycyjnych odkurzaczy.Dzięki mocniejszemu silnikowi Dyson V11 uzyskał dłuższy czas pracy. Teraz trwa do 70 minut i doskonale sprawdza się w dużych domach.Dyson V11 jest idealny do ciężkich prac porządkowych, nawet na dywanach z wysokim włosiem

Dzięki filtracji HEPA środek jest odpowiedni dla alergików i astmatyków.

Dyson V11 jest wyposażony w wyświetlacz, który umożliwia przełączanie pomiędzy trybami sprzątania oraz posiada licznik czasu (w zależności od modelu). Próżnia otrzymała również system wykrywania DLS (Dynamic Load Sensor). Odkurzacz wykrywa dywany i automatycznie zwiększa ssanie. Oszczędza czas pracy baterii, ponieważ nie musisz cały czas sprzątać przy wysokich ustawieniach mocy, otrzymujesz dodatkową moc tylko wtedy, gdy jest potrzebna.

Dyson V11 wykrywa wykładzinę dywanową i automatycznie zwiększa ssanie. Jeśli chodzi o wydajność czyszczenia, Dyson V11 wykonuje swoją pracę bezbłędnie, najlepiej na dywanach z wysokim włosiem. Nawet najdrobniejsze cząstki, takie jak cukier, nie stanowią problemu dla urządzenia. Z powodu braku miękkiej rolki, Dyson V11 Torque Drive nie radzi sobie najlepiej na twardych podłogach z bardzo dużymi zanieczyszczeniami, takimi jak zboża, ale na dywanie chwyta wszystko. sprawdź

Dyson V11 Torque Drive vs. Animal vs. Absolute

Dyson V11 Torque Drive można kupić w USA, ale nie na rynku europejskim. Dyson V11 Absolute, który jest wyposażony w miękką głowicę rolkową, jest w sprzedaży na rynku europejskim i nie wydaje się, aby w najbliższym czasie pojawił się w sprzedaży w USA. Nawiasem mówiąc, model Torque Drive ma trochę więcej dodatkowych narzędzi w pudełku, ale jak powiedzieliśmy wcześniej, nie ma miękkiej głowicy rolkowej, którą zawsze można dostać osobno w razie potrzeby.

Dyson V11 Animal można kupić w dowolnym miejscu na świecie. Ma inny rodzaj wyświetlacza bez licznika czasu, ale także umożliwia przełączanie między ustawieniami mocy i pokazuje poziom naładowania baterii w czasie rzeczywistym. Wersja Animal nie zawiera również miękkiej głowicy rolkowej.

Dyson V11 to najpotężniejsza maszyna w branży, a do tego inteligentna. Jeśli mieszkasz w dość dużym domu z dywanami, w tym z wysokim włosiem, masz zwierzęta i chcesz mieć najpotężniejszą maszynę, spójrz na Dyson V11.Tineco PURE ONE S12 PLUS to jeden z najnowszych produktów na rynku. Można go nazwać najmądrzejszym odkurzaczem bezprzewodowym i oto dlaczego.