Asortyment znajdujący się w sklepie internetowym Pan Pestka jest imponujący. Umieszczony został w działach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona marihuany doskonałe dla początkujących, nasiona konopi zawierające wiele kannabidiolu, nasiona o wyższej zawartości tetrahydrokannabinolu, nasiona ganji z gatunku Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany medycznej, atestowane mieszanki nasion ganji, nasiona konopi outdoor, plony, nasiona z przewagą Indici a także innego rodzaju. Obejmuje wobec tego tak znane towary jak: auto mazar, zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które idealnie obeznane są w uprawianiu ganji.

Bogata oferta obejmuje kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne i półautomatyczne. Wszystkie nasiona marihuany pochodzą od znanych wytwórców. Nieco więcej niż 3 tysiące produktów pochodzi od wytwórców z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii czy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Można tutaj znaleźć wiele cenionych rodzajów, które są szczegółowo opisane.

Klienci w tym punkcie sprzedaży mogą zaopatrzyć się online, lecz mogą też decydować się na wizytę w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. Wówczas będą także mogli kupić sporo gadżetów oraz porozmawiać z ekspedientami, rozszerzając własną wiedzę. Oferowane nasiona konopi przeznaczone są do celów kolekcjonerskich, a ich charakterystyki oraz najważniejsze wiadomości na temat ganji podane są wyłącznie w celach uświadamiających. Konsumenci doceniają to, że często mogą oczekiwać na promocje. Odwiedzają również bloga, aby dowiadywać się o uprawie o wiele więcej.

W wypadku dużych transakcji można dostać wybrane nasiona nieodpłatnie. Poziom dyskrecji jest maksymalny, zwłaszcza, że produkt można zamówić do paczkomatu. Nie jest dziwne, że internetowy sklep z nasionami marihuany Pan Pestka ma świetne opinie. Nasiona od wiodących marek są rekomendowane, gdyż nie zaszkodzą użytkownikom.