Michał Jurasz to specjalista z zakresu urologii z dużym doświadczeniem, jakiemu wszyscy chorzy ufają. Zrobił on już setki zabiegów z zakresu urologii. Na bieżąco dokładnie diagnozuje stan zdrowia pacjentów oraz zajmuje się ich leczeniem.

Ciągle poszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie obawia się wdrożyć innowacyjnych metod leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zajrzeć na stronę www jego gabinetu, by sprawdzić, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma kompetencje.

Można też internetowo albo telefonicznie zapisać się na konsultację. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej diagnostyki albo chce podejmować leczenie u doświadczonego specjalisty może skontaktować się z ekspertem przy pomocy strony www. Po pierwszej wizycie specjalista wyznaczy dalszy harmonogram leczenia i decyduje, czy podejmowane będzie gabinet urologiczny, bądź może inna interwencja. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co pozwoli dostosować najlepsze techniki leczenia.

Lekarz na bieżąco udziela pacjentom informacji w temacie ich stanu zdrowia a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Priorytetem dla niego jest dobro pacjenta, niezależnie od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłosi.

Ekspert doskonale wie o tym, że niektóre schorzenia mogą wywołać dyskomfort u pacjentów i z tego powodu wyróżnia go empatyczne nastawienie. W ARCHEUS przyjęci są pacjenci z chorobami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, również chirurgicznemu. Chorzy zapisują się również na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.