Mówiąc o modzie myślimy w głównej mierze o strojach oraz kreacjach jakie architekci tworzą z myślą o ludziach dorosłych, facetach oraz kobietach. Zapominamy o tym, iż tematem mody oraz stylu rozpoczynają się coraz częściej interesować dzieci. Najczęściej dzieci gwiazd, innymi słowy osób w szerokim zakresie atrakcyjnych opinii powszechnej, stają się kreatorami innowacyjnych trendów oraz ikonami stylu. Jeśli w ogóle w ich wypadku można mówić o ikonach. Tworzą one kolekcje, przedstawiają nam własne spojrzenie na modę, a po pewnym czasie usiłują sprzedać ten towar. Szczerze mówiąc robią to z niezłym efektem. Ich stylizacji trafią do ludzi, jakie są w ich wieku. W modzie nie wiążą żadne zasady oraz reguły. Tu społeczeństwo i krytycy wydają opinię.

Sprzedaż poszczególnych kreacji przez projektantów tych mniejszych i większych ilustruje co pozostało wybrane przez ludzi i jakie mają oni upodobania – gdzie wybrać plecaki dla całej rodziny. Nie wszyscy ubóstwiają się wyróżniać z tłumu. Inni stawiają na elegancję i klasykę. Styl, jaki tak w istocie jest zawsze na czasie i zyskuje zwolenników. Tym bardziej, że sprawdza się w wielu sytuacjach. Chociaż co sezon światowi projektanci przedstawiają nam własne najświeższe kolekcje i pokazują jak ich zdaniem powinna wyglądać ulica w modzie zawsze jest miejsce dla miarodajnych perełek. Części garderoby, które zawsze są modne oraz przenigdy nie powinno ich zabraknąć w prowadzonej przez nas garderobie. Mowa bezsprzecznie o jeansach. Nazwa tych spodni zainkasowała się z surowca, którego są one wykonane.

Niemniej jednak dobrze wiemy o tym, że na rynku osiągalne są też jeansowe sukienki, spódniczki oraz bluzki. Jeans po prostu był i będzie modny. Nikt tego nie zmieni. Przeglądając całą historię mody jesteśmy w stanie również wskazać barwy, jaki zawsze spotykają się z pozytywnym odzewem. Barwy te przystają w głównej mierze do kobiet. Jest to czerń i czerwień. Każda dziewczyna musi posiadać w swojej szafie małą czarną oraz czerwone szpilki czy też pomadkę. Sukienka taka sprawdza się w wielu, różnych sytuacjach. Wystarczy, że za pomocą paru interesujących dodatków odmienimy jej oblicze. Raz wykreujemy styl bardziej elegancki, a innym wraz klasyczny. Wiele zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.