Bogata propozycja sprzedażowa sklepu www Prezent Simple zawiera też interesujące maseczki dla wielbicieli komiksów. Są to oryginalne akcesoria, jakie z pewnością spodobają się fanom komiksów japońskich, filmów i seriali japońskich, koreańskiej muzyki popularnej, bądź bogatego świata cosplayu. Maseczki z pełnymi nadrukami dostępne są z modnymi nadrukami pośród których na pewno każdy będzie mieć szansę odnaleźć coś dla siebie. Są one przede wszystkim idealnym uzupełnieniem kostiumu na konwent fanów albo do interesującej stylizacji streetwear.

Każdy, kto chciałby wyrażać własny image a także zaznaczyć publicznie posiadane upodobania w dziale śmieszne maseczki wyszuka coś dla siebie. Maseczki z nadrukiem można kupić na przykład ze stylem kawaii, harajuku, pastel goth, w stylistyce z horrorów, w designie minimalistycznym, czy z czarno – białym nadrukiem w stylu k – pop fashion. Rodzime maseczki cechują się wysoką jakością wykonania, są wykonane z miękkiej oraz przyjemnej w dotyku mikrofibry w kolorze białym lub w czarnej. Nie da się więc zaprzeczyć, że to designerski must have dla miłośników komiksowych klimatów oraz szeroko rozumianej mody japońskiej i koreańskiej. Głównie, zakupy z takiej podkategorii są polecane fanom mangi i anime. Barwne maseczki z nadrukiem zwykle odwołują się do konkretnej postaci, co umożliwia utworzyć kompletny strój typu cosplay albo po prostu może być wybierane do zabawy ze znajomymi.

Mało tego, że maski mają funkcję ozdobną, są też praktyczne. W zimie pomogą albowiem zasłonić usta i nos, przed wiatrem oraz zimnem. Latem natomiast można je wykorzystywać do ochrony przed kurzem, brudem oraz pyłkami. Właściciele sklepu wyraźnie podkreślają aczkolwiek, że zaproponowane maseczki nie wypełniają roli typowej dla ubrań ochronnych. Ich głównym zadaniem jest kreowanie interesującego wizerunku dla fanów anime i mangi albo stworzenie codziennej stylizacji z zacięciem. I to stricte w takiej roli sprawdzają się najlepiej już po zakupie.