Główne informacje z Lublina oraz z województwa lubelskiego znajdują się w serwisie Lublin4You. Serwis sprawdza się tak samo w przypadku osób mieszkających w Lublinie, jak i osób, które chciałyby dowiadywać się o wiele więcej o mieście, gdyż zamierzają się tu wprowadzić albo na przykład pojawić się na dłużej. Z tego powodu warto zaglądać na stronę https://lublin4you.pl/ i zaznajomić się z poszczególnymi kategoriami tematycznymi. Portal jest obszerny i regularnie dodawane są w nim nowe informacje, czyli nic nie umknie komuś, kto zamierza się czegoś nowego dowiadywać. Wyszukiwać informacje można na podstawie uwzględnionych na witrynie działów tematycznych. Będą to: Ważne, Lokalnie, Lifestyle, Moto, Sport, Biznes, Dom i Ogród, Polityka oraz Opinie. Dodatkowo, na stronie znajduje się użyteczna wyszukiwarka.

Kiedy się z niej skorzysta to można bezzwłocznie przenieść się do działu, jaki internautę zainteresuje najbardziej. Można też prędko przenosić się do pożądanych treści, wchodząc w najbardziej popularne tagi. Będą to: Lublin, samochód, koronawirus, wypadek, lubelskie. Już samo przekierowanie do pandemii wskazuje, że serwis koncentruje się na zaprezentowaniu aktualności znaczących dla społeczeństwa. Na górze strony głównej umieszczane są newsy. Można również zapoznać się z merytorycznymi artykułami, a więc takimi, które pośród internautów cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio dodane teksty można także przeglądać bez trudności.

Każdy, kto zagląda na portal minimum raz, bez wątpienia będzie chciał to robić systematycznie. Od razu zauważy, że znalazł się w miejscu, w jakim wszystkie informacje są podawane w przystępnej formie oraz że można je zaliczyć do sprawdzonych. Osoby mieszkające w Lublinie chwalą to, że mogą w jednym serwisie wyszukać wszystkie znaczące wiadomości, nie tylko ze stolicy województwa lubelskiego, ale też z całego kraju. Czytając główne wiadomości z Lublina i z województwa lubelskiego nie trzeba zajrzeć na żadną inną witrynę.