Personalizowane upominki dla gości weselnych wykonywane są w pracowni artystycznej Decoris. Możliwość spersonalizowania podarunków dla gości z wesela zachęca do składania zamówienia. W branży ślubnej jest to polecana praktyka, bo ukazuje że dając podziekowania dla gosci weselnych Para Młoda jest wdzięczna wyznaczonym osobom, co jest pozytywnie odbierane.

Pomysły Decoris uwzględniają spersonalizowanie na butelkach albo na opakowaniach sprzedawanych podarunków. Można też zdecydować się na dodanie imiennej karteczki. To zaprezentuje się nad wyraz gustownie. Odchodzi się od tego, aby wręczać podarunki klasyczne. Teraz wręcza się coś, co jest nie tak często wręczane i w dodatku z personalizacją.

Wtedy uczestnicy wesela dobrze zapamiętają tę imprezę i będą jak najlepiej wspominać Pana i Panią Młodą. Doskonale prezentujący się katalog podarunków dla gości weselnych motywuje do złożenia zamówień w pracowni Decoris. Dla kupujących udostępnione są: ozdobne butle z alkoholem, szykownie spakowane mydełka, zapachowe świeczki, roślinki w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, dekoracyjnie spakowane szampany, słodkości z wróżbą lub ozdobione brokatem butle. Można również realizować zlecenia indywidualne.

Projektanci są otwarci na liczne propozycje. Śledzą trendy w branży weddingowej i bez kłopotu mogą wytypować, co z tej kategorii będzie dobierane często w określonym sezonie. Znaczy to, że narzeczeni odnajdą to, co jest na topie i jednocześnie wpasuje się do motywu weselnego. Podarunki to miły gest dla biesiadników i to dobrze, że są używane. Dając podarunki pokazuje się, że jest się usatysfakcjonowanym z tego, że goście na weselu bawili się wraz z nami. W rezultacie, będzie się świetnie odebranym. Opłaca się w ramach upominków wręczać coś oryginalnego.

Personalizacja odgrywa dużą rolę. Z Decoris nie będzie trudności, żeby wytypować idealne elementy. Do upominków mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje ze wstążkami. Personalizacja powoduje, że wszystkie gadżety przekazane na uroczystości weselnej będą niosły większy przekaz.