Leśny Dworek to ekskluzywny domek wczasowy na terenie Darłowa. W miejscu tym można się w 100% zrelaksować oraz odpoczywać od natłoku spraw codziennych. Leśny Dworek wybudowany został w 2002 roku. Właścicielom zależało na tym, aby wyglądał na podobieństwo Dworku w Soplicowie. Leśny Dworek znajduje się blisko morza a także lasów, dlatego faktycznie można czuć się tutaj szczególnie. To bez wątpienia doskonały wybór kiedy chodzi o wczasy rodzinne z dziećmi. Ogromną zaletą miejsca takiego jak domki darłowo pozostaje właśnie bliskość przyrody oraz to, że na obszarze ośrodka znajduje się winnica. Leśny Dworek położony jest w odległości zaledwietylko 5 kilometrów od morza, a więc można na plażę dostać się w parę minut. Jednocześnie, usytuowanie na poboczu, w otoczeniu terenów zielonych sprzyja wypoczynkowi.

W propozycji usług obiektu, poza noclegiem, winiarnią i restauracją umiejscowione są: korty tenisowe, siłownia, basen, staw do wędkowania. Na stronie online wyszukać można szczegółowy opis Leśnego Dworku oraz wszystkich świadczeń. W dodatku, opłaca się obserwować Leśny Dworek w social mediach. Tak postępując można pozostawać na bieżąco z tym, co dzieje się w obiekcie oraz świetnie zaplanować swoje wczasy. Każdy z pokoi udostępnionych dla gości został zaaranżowany w taki sposób, żeby można było czuć w takim obiekcie jak w domu, natomiast nieco bardziej ekskluzywnie. Po całodziennym zwiedzaniu, wycieczkach, spacerowaniu brzegiem morza powrót do Leśnego Dworku zagwarantuje gościom komfort, wiele przestrzeni a także prywatność.

W Leśnym Dworku do użytkowania gości przekazanych jest 7 pokoi. Dedykowane są dla 2, 3 lub 4 osób. Wszystkie są kompletnie wyposażone. Dla gości przygotowane są: łazienka, telewizor, lodówka, czajnik, naczynia, a także sprzęt plażowy. Mało tego, nad winiarnią przekazano do użytkowania 6 nowych pokoi. Galeria zdjęć dworku wraz z cennikiem podane są na witrynie. Już samo to, jak wygląda Leśny Dworek na witrynie, zachęca do meldowania się. Z tego powodu dotychczasowi goście wystawiają wyłącznie pozytywne opinie właścicielom obiektu.
br>