Nowoczesne, konieczne do użycia w każdym zakładzie gadżety fryzjerskie sprzedaje hurtownia Progress. Wielu osobom może wydawać się, że to niewielkie wyposażenie, natomiast jest ono szczególnie znaczące. Ważne akcesoria fryzjerskie są konieczne do wykonywania wszystkich usług w zakładzie. Poza kosmetykami będą bowiem niezbędne: miski, pędzle, peleryny, fartuszki, folie aluminiowe, rękawiczki do jednorazowego użycia, klipsy, klamry, wałki, papierki. Bez takich dodatków nie byłoby w końcu możliwe modelowanie fryzury, lub farbowanie.

W każdym zakładzie musi znaleźć się też adekwatna liczba nożyczek i grzebieni. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w użyteczne przyborniki fryzjerskie, żeby te towary mieć pod ręką.

Na dodatek, słusznie będzie zaopatrzyć się w walizki oraz kufry fryzjerskie, jeśli proponuje się świadczenia mobilnego fryzjera albo uczestniczy się systematycznie w szkoleniach fryzjerskich. Ważne jest również posiadanie peleryn dla fryzjerów, zwłaszcza spersonalizowanych i dopasowanych do rangi danego zakładu. Nie może też zabraknąć główek fryzjerskich, kiedy naucza się nowe osoby do zawodu. Do wyboru w hurtowni Progress będzie parę modeli. Poza klasycznymi udostępnione są też główki dla barberów, z zarostem. Opłaca się zatroszczyć o to, aby posiadać niezbędne gadżety, dzięki jakim wyraźnie podwyższy się komfort pracy w wyznaczonym zakładzie.

Patrząc na to, że Progress udostępnia dużo modeli, w przeróżnych barwach i o różnorodnych zastosowaniach, to można zaopatrzyć się kompleksowo. W bogatej ofercie każdy właściciel salonu fryzjerskiego odnajdzie bezpośrednio to, czego potrzebuje. Poza akcesoriami osoby kupujące w hurtowni Progres zaopatrują się natruralnie w: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki i trymery. Doskonale działające sprzęty będzie można wykorzystać przez wiele lat. Zagwarantują one komfortową pracę wszystkim fryzjerom w danym salonie. Znaczy to, że miejsce to będzie postrzegane za godne uwagi.