Nowatorsko prowadzone szkolenia z zakresu sprzedaży dla handlowców proponuje firma Gamma. Ich motto brzmi: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Wśród oferty z tego typu szkoleń można zdecydować się na standardowe rozwiązania, autorskie, jak i unikalne pakiety informacji praktycznych. Można decydować się, aby brać udział w szkoleniu stacjonarnym, jak i internetowym.

Można też wybrać szkolenia sprzedażowe w formie hybrydowej. Szkolenia dla handlowców są wszechstronne i obejmą problematykę od standardowych technik sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie szkolenia dla sprzedawców. Propozycja kursów uzupełniona jest o szkolenia sprzedażowe z negocjacji na kilku pułapach, szkolenia z obrębu obsługi klientów, czy też o zestaw szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Problematyka zawiera też charakterystykę sprzedaży za pomocą Internetu, a więc kursanci uczeni są, jak dopasować sprawdzone metody w czasie wideo i telekonferencji oraz jak wykorzystywać najnowsze narzędzia typowe dla sprzedaży zdalnej, z rozróżnieniem na sektor B2B a także B2C.

Każde szkolenie ukierunkowane jest na efekt. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, czy cross i up selling. Ze względu na to, że kupujący aktualnie zmieniają bardzo często własne przyzwyczajenia zakupowe, dobrze będzie reagować regularnie i uczestniczyć we wskazanych kursach, aby móc poszerzyć swoją wiedzę. Szkolenia rozdzielone są na dwa działy, aby zainteresowani mogli dobrać dla siebie właściwą ofertę.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży oraz strefa szkoleń dla handlowca. Szczegółowy opis szkoleń, lista zagadnień, a także czas odbywania się szkoleń umieszczone są na stronie online Gamma. Z pewnością, osoby które biorą udział w kursie będą w większym stopniu skuteczne i bardziej zaciekawią propozycją sprzedażową klientów. To tymczasem przełoży się na wyniki sprzedażowe.