Zalety osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, żeby kupić w takim miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, idealnie zlokalizowane. Bardzo blisko apartament zielonki funkcjonuje szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie opublikowany jest rozkład osiedla, ceny apartamentów i od razu można również dokonać rezerwacji. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są mocne. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio docieplone, a konstrukcje takie jak stropy, schody, balkony i balustrady zrobiono z wysokiej jakości materiałów.

Dach wykonany jest z solidnej płyty betonowej. Jest tutaj także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe atuty związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, ale też i na odczuwany komfort. Każda działka ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest przestronny i wyplantowany, wobec czego można się na nim relaksować. Do wybrania są cztery typy mieszkań, jakie mają powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach są zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej będzie zależało grupie docelowej.

Szczególnie, że można korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to spore ułatwienie i można też zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów świadczące o nowoczesności Konstelacji 2E.