Nowoczesne aparaty oddechowe Clean Space można zakupić w Polsce u dystrybutora Macpol. Aparaty nowej generacji, utworzone przez pochodzącą z Australii firmę doskonale nadają się do osobistej ochrony dróg oddechowych. Przygotował je obeznany w kilku dziedzinach team naukowców, czyli co do ich bezpieczeństwa i wzorcowego działania można być pewnym. To urządzenia techniczne, dopracowane pod każdym względem. Aktualnie ze sprzętu jakim jest ochrona dróg oddechowych korzystają największe międzynarodowe firmy przemysłu wydobywczego, chemicznego i hutniczego, jakie każdego dnia muszą zapobiegać chorobom układu oddechowego u swoich pracowników.

Patrząc na to, że firma Macpol od ponad dwudziestu pięciu lat nawiązuje współpracę z firmami z branży wydobywczej, z kopalniami, petrochemiami, hutami, firmami budowlanymi, chemicznymi, a także innymi z przemysłu ciężkiego, doskonale wie, czego mogą potrzebować przedsiębiorcy od aparatów mających za zadanie ochraniać drogi oddechowe. I z tego względu dystrybuuje aparaty Clean Space, będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku w temacie osobistej ochrony dróg oddechowych, gdzie wręcz wymagane są środki na wysokim poziomie technologicznym. Misją Clean Space jest dostarczenie dokładnie takiego sprzętu, tam gdzie są warunki sporego zapylenia. Wówczas praca jest nie tylko bezpieczniejsza, lecz też w mniejszym stopniu trudna.

Doświadczenie praktyczne inżynierów a także to, że bez przerwy podwyższają oni własne umiejętności powodują, że najnowsze wersje aparatów są coraz doskonalsze oraz dopasowane do bieżących wymagań klientów. Spora wiedza w obrębie ochrony górnych dróg oddechowych w branżach wymienionych wcześniej umożliwia zaoferowanie sprzętu sprawnego oraz edukowanie specjalistów w konkretnych dziedzinach co do tego, jak istotne jest używanie niezawodnych urządzeń. Można w takim razie kupić optymalny osprzęt a także doinformować się, jak minimalizować ryzyko zagrożeń u osób zatrudnionych.