Latarki udostępnione w hurtowni YDY.PL podzielone są na modele żarówkowe oraz ledowe. Jako że hurtownia elektryczna to gadżet udostępniony w prawie każdym domu, nie jest czymś dziwnym, że tak sporo osób chciałoby się w nie zaopatrywać. Są użyteczne oraz designerskie. Oferta jest dokładnie opracowana, wobec czego nie trzeba się martwić, że ktoś nie odnajdzie dla siebie właściwego modelu. Klienci coraz częściej decydują się na latarki led, ponieważ zużywają one o wiele mniej energii aniżęli tradycyjne modele wyposażone w żarówkę. W sklepie można nabywać latarki mocne, jakich strumień światła jest ogromny i chłodny. Dlatego ich eksploatacja jest powolna. Można oczekiwać, że latarka led będzie użyteczna przez szczególnie długi czas.

Modele te zasilane są przez baterie, dlatego trzeba mieć na uwadze to, że kiedy bateria się wyeksploatuje, to trzeba ją zmienić na nową. Trochę bardziej budżetowe są latarki z akumulatorem, ponieważ nie ma potrzeby do nich kupować i wymienić baterii. Potrzebne jest natomiast ich ładowanie. Nie jest to jednak w żaden sposób trudne, z uwagi na to, że w tej chwili akumulatory ładują się nad wyraz szybko.

Dostępne w punkcie sprzedaży latarki akumulatorowe cechuje o wiele dłuższy czas pracy, wobec czego zaleca się ich kupno tym osobom, które korzystają z tego typu dodatków standardowo. Bez wątpienia, będzie to odpowiednia decyzja, dzięki jakiej można będzie czuć się pewniej. Konsument będzie zorientowany, że ma wysokiej jakości osprzęt. Hurtownia YDY.PL bez przerwy poszerza katalog produktów, a każdy model latarki jest co do szczegółu opisany. To daje gwarancję znalezienia bezpośrednio tego, czego się potrzebuje. Reszta produktów umieszczona w kategoriach. Z tego względu prędko kupuje się wybrany towar. Znaczące jest też to, że o wszystko mogą spytać pracujących w sklepie ekspertów, którzy dobrze będą znać się na tym, co mają do zaproponowania klientom.