Druk wielkoformatowy realizowany doskonale w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia taka jest bardzo znana. Tradycyjna reklama w formie drukowanej nadal ma atuty. Można ją albowiem dostosować do wielu branż i do różnych możliwości finansowych. Kiedy ktokolwiek chce przekazem reklamowym skierować uwagę na własną firmę, to powinien decydować się na wydruki wielkoformatowe zrobione na wymiar. Są one każdorazowo uzupełnione atrakcyjnymi obrazami i dlatego zaprezentują się idealnie.

Plakaty drukowane są w dowolnej wielkości, a szerokość wstęgi papieru to aż 125 centymetrów. Mogą zostać zabezpieczane folią matową lub połyskującą. Jeżeli ktoś nie ma swojego konceptu, to może zlecać go grafikom z MAAG 24.

Zleceniodawcy często decydują się na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, ponieważ może kojarzyć się on z prestiżem. Możliwość zamawiania projektu oraz wydruku w jednym punkcie to coś docenianego. Wszystkie osoby, którym będzie zależało na tym, żeby otrzymać wielkoformatową reklamę w wersji klasycznej powinny zgłosić się do tej drukarni. Poza tym, mogą w takim miejscu zlecać zrobienie innych elementów takich jak plakaty wielkoformatowe i tym samym zrealizować całą kampanię promocyjną. Cała oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na witrynie można zobaczyć dostępne realizacje i nabrać przekonania, że opłaca się przekazać własną kampanię. Eksperci przyjmują zlecenie do wykonania, na początku upewniając się, że jest on zgodny pod kątem zasad druku. Liczą się formaty grafik oraz treść. Kiedy okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zamówienie zostanie zrealizowane. Przygotowane będą: grafiki, content lub zdjęcia. Każdy wyrób jest precyzyjnie scharakteryzowany. Zleceniodawcy mogą się zaznajomić z tymczasowymi realizacjami.