Firma AUTEMO prosperuje w dziedzinie aparatury kontrolno – pomiarowej oraz automatyki przemysłowej. Wśród dużej bazy akcesoriów sprzedaje na przykład kamery termowizyjne do wykrywania podwyższonej temperatury. Jest to nowocześnie zaprojektowany osprzęt pomiarowy do stwierdzenia stanu gorączkowego, cieszący się niemałym uznaniem z uwagi na użyteczne oraz sprawne działanie. Kamery termowizyjne do wykrywania gorączki to system przeznaczony do stwierdzenia podwyższonej temperatury jest godny dostrzeżenia. Takie kamery termowizyjne są nie domagającymi się dotyku sprzętami, coraz częściej wykorzystywanymi na całym świecie. Z bloga o określonej tematyce od AUTEMO można dowiedzieć się licznych, pożytecznych wiadomości.

Odnoszą się do miedzy innymi tego, na co nakierować wzgląd, wybierając kamerę termowizyjną do stwierdzania podwyższonej temperatury lub pokazują, w czym kamery termowizyjne są lepsze od kamer mobilnych. Przedstawione zostało też zagadnienie takie jak standardowa precyzyjność kamer termowizyjnych a efektywność stwierdzania podwyższonej temperatury. Wśród szczegółowych tematów można znaleźć takie, wskazujące jak zwiększać dokładność pomiarów kamery termowizyjnej. Przedstawione na witrynie są 4 główne zestawy. Należą do nich: monitoring termowizyjny do wykrycia osób z gorączką ATM – T5, przemysłowa kamera termowizyjna z wymiennymi obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS a także stacjonarna kamera termowizyjna XI400.

Podane są także dane kontaktowe AUTEMO. Ten główny importer akcesoriów pomiarowych Optris ma wieloletnie doświadczenie w handlowaniu bezkontaktowymi urządzeniami do pomiarów temperatury. Dlatego można dowiedzieć się od pracowników sklepu o dokładnych danych technicznych wskazanych sprzętów. Będzie się również poinformowanym o ich kwocie i osiągalności. Można przesłać zapytanie ofertowe z witryny www albo decydować się na kontakt za pośrednictwem telefonu albo e mailowy. Każdy, kto jest zainteresowany kupnem, powinien kontaktować się z przedstawicielami AUTEMO.