Funkcjonalne i stylowe ławy z funkcją rozkładania robi marka MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku doskonale podkreślą styl wnętrza, w jakim będą zamieszczone. Nie są duże, wobec czego można je wykorzystać w pomieszczeniach nieco mniejszych. Można je z kolei rozłożyć, kiedy odwiedzą nas przyjaciele.

Praktyczne meble takie jak ławy wysoki połysk standardowo mogą wobec tego spełnić rolę stolika kawowego, a podczas spotkania z przyjaciółmi albo na mniejszych imprezach w domu zagwarantują opcję rozłożenia blatu, aby pozyskać stuprocentowy komfort. Ławy rozkładane z podanej oferty traktowane są jako elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, jeśli ktoś posiada sporą przestrzeń z uwagi na salon złączony z kuchnią, będą funkcjonalnym meblem w centrum salonu. Z drugiej, w przypadku małej powierzchni ława rozłożona będzie praktycznym elementem umeblowania. Nie będzie zajmować dużo miejsca, a przyda się w takiej sytuacji, gdy będzie konieczność użycia dużego blatu. Jaśniejsze wybarwienie ław sprawia, że bez problemu wpasują się one do każdego wnętrza. Tym bardziej natomiast sprawdzą się w pomieszczeniach wystylizowanych w odwołaniu do stylu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w przedłożonych ławach zwraca wysoki połysk, jako efekt wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat każdej ławy uposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozkładanie. Ze względu na to, że wkładka wydłużająca umieszczona jest pod blatem stołu, na co dzień pokój dzienny będzie prezentować się gustownie. Na witrynie MATO design można zapoznać się z: wymiarami, specyfikacją, wybarwieniem, a także detalami dotyczącymi kupna wskazanych elementów umeblowania. Poza ławą, warto także sprawdzać stoliki kawowe tej marki. Dostępne są one w długości blatów od 90 do 120 centymetrów oraz mają dowolne wysokości. Znaczy to, że kupujący ławę dostosuje ją do określonych pokoi oraz do posiadanych upodobań.