Na fotografiach jakie wykonują Krzysztof Kozerski i Krzysztof Chojnacki wyraźnie wyróżnia się dokładne przekazanie uczuć jakie towarzyszą Młodej Parze w dniu ślubu. Dlatego ich reportaże ślubne nazywa się artystycznymi. Wykwalifikowanym fotografom nie umyka jakakolwiek chwila, bo skupieni są maksymalnie na danym zdarzeniu oraz Młodej Parze, która w konkretnym czasie jest najistotniejsza. Usługa taka jak reportaż ślubny zrealizowana jest przez fotografów wobec dwóch grup: Par, które podchodzą do ślubu tradycyjnie oraz Par nowoczesnych.

Fotografowie towarzyszą Parze Młodej już w przygotowaniach, wychwytując ważne chwile. Są również obecni podczas ceremonii, utrzymując majestatyczność i wyjątkowość takiej chwili. Nie są namolni, a ich obecności prawie nie można wyczuć. Z tego powodu ślub cywilny lub w kościele będzie przebiegać bezproblemowo. Na zdjęciach z przygotowania a także z następującego po uroczystości wesela wyłaniają ważne chwile, lecz nie umkną im też detale. Najbardziej zaś skupiają się na emocjach. Fotografowie udokumentują tak samo wywołujące wzruszenia momenty, jak i szaloną zabawę. Dokładna obserwacja Państwa Młodych oraz ich najbliższych pozwala stworzyć materiał, jaki będzie oglądany przez osoby z zewnątrz, a będą czuły się one dokładnie tak, jakby w weselu uczestniczyły.

Doświadczenie, idealny dryg do obserwacji, spory poziom wrażliwości, perfekcyjne obsługiwanie się sprzętem – to wszystko powoduje, że zdjęcia są wyjątkowe. Fotografowie pracują w stolicy, natomiast ukierunkowani są też na współpracę z Parami Młodymi z okolicy. Żeby uzyskać informacje szczegółowe o ofercie, wystarczy kontaktować się z nimi telefonicznie lub przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną. Już w czasie pierwszego spotkania fotografowie są otwarci na podawane propozycje przyszłej Pary Młodej, łącząc to z własnym doświadczeniem oraz profesjonalnymi metodami fotografowania.