Punkt sprzedaży z bogatym asortymentem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli Shoption to miejsce, w jakim opłaca się zaopatrywać, jeżeli poszukuje się najwyższej jakości wyrobów w atrakcyjnej cenie. W punkcie takim udostępnione wyroby podzielone są na podkategorie takie jak: sport i hobby, elektronika, zdrowie, dom i ogród, dziecko. To wskazuje, że faktycznie zbiór produktów jest duży. Stale dodawane są nowe produkty, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że ktokolwiek nie odnajdzie tego, czego szuka. Opłaca się zaglądać do kategorii nowości, w jakim regularnie pojawiają się kolejne wyroby.

Klienci chętnie zaglądają także do działu sale, by sprawdzać, jakie są produkty w wyprzedaży. Można tutaj nabywać rzeczy dla siebie lub dla bliskich na prezent. Są to produkty pożyteczne, sprawdzające się na co dzień, jak i akcesoria dzięki jakim można dobrze spędzać czas wolny. Abstrahując od tego, czy komukolwiek zależy na zabawki, czy pozostałych wyrobach, obsługa klienta doradzi na co można się zdecydować. Punkt sprzedaży prosperuje nad wyraz dobrze i dlatego nie ma problemu z tym, aby każdy miał okazję coś kupić i liczyć na prędką dostawę. Regulamin jest przejrzysty i opublikowany na stronie, a więc każdy szybko może się z nim zapoznać i nawet, jeśli dokonuje się zakupu po raz pierwszy, to nie będzie mieć z niczym kłopotu.

Osoby, które nabywają coś z kategorii sport mają do wybrania produkty w ramach podkategorii jakimi są: sporty wodne, SUP, rowery i akcesoria, akcesoria skating i slackline oraz hulajnogi elektryczne. Działy jakie dotyczą elektroniki to: zdalnie sterowane, lotnicze, telefony i akcesoria, uchwyty, kable, fotografia, akcesoria fotograficzne. Zdrowie to higiena i pielęgnacja, a precyzyjniej higiena jamy ustnej. W kategorii dom i ogród można przeszukiwać podkategorie: ogród i baseny. Z kolei w kategorii dziecko znajdują się zabawki: zdalnie sterowane, edukacyjne, aparaty cyfrowe a także do kąpieli. W poszczególnych działach można znaleźć produkty pochodzące od cenionych marek.