Ekspert dzięki któremu można zamieścić stronę firmy na szczycie wyników wyszukiwania, a więc Kris Gomula jest osobą, która wszystkie zamówienia realizuje kompleksowo. Zaprezentowany ekspert Search Engine Optimization a także SEM trudni się optymalizacją i pozycjonowaniem już od 12 lat. Jest to Polak, posługujący się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim nad wyraz sprawnie. Z tego powodu też może zrealizować zlecenia dla klientów z licznych państw. Consultor SEO wykorzystuje dobrze poznane ustalenia SEO, jak i dba o to, aby być na bieżąco z bieżącymi trendami online, charakterystycznymi dla określonych krajów. Promocja w wyszukiwarkach, system reklamowy Google, UX, jak i optymalizacja współczynnika konwersji – oto tematy wokół których ekspert na co dzień zrealizuje własne usługi.

Zrobienie użytku ze świadczeń Search Engine Optimization to inwestycja długoterminowa, jaka przyniesie wiele pozytywów dla rozwoju konkretnej marki. Co ważne, nie ma w takim wypadku znaczenia, czy oferuje ona usługi w trybie stacjonarnym, bądź w Internecie. Każdemu przedsiębiorcy powinno bowiem zależeć na tym, żeby się wypromować. Jeden ekspert SEO umie w większej mierze skupiać się na promowaniu określonej strony. I od Krisa Gomuli można oczekiwać właśnie zindywidualizowanego podejścia oraz indywidualnej wyceny. Po wstępnych rozmowach i zrobionym monitoringu już da się podejmować decyzje co do tego, jak ma prezentować się promocja SEO oraz co jest na danej stronie do naprawy.

Specjalista zacznie od sprawdzenia struktury strony: tego w jaki sposób w całości wygląda, w jaki sposób poszczególne podstrony są połączone ze sobą, jaka jest ich zawartość. W przeciwieństwie do innych agencji Search Engine Optimization, Kris Gomula sprawdza dodatkowo, co jest znaczące na witrynie jaka reprezentuje określoną branżę a także jak prezentują się strony konkurencji, szczególnie lokalne. Po audycie wszystkich elementów przedsiębiorcy będzie przedłożona indywidualna strategia SEO. Przykładowo, wszystko zostanie dostosowane do przeglądarek w stolicy Chile.