BEMA to wyspecjalizowany producent projektujący urządzenia dla przemysłu kosmetycznego oraz przemysłu farmaceutycznego. To firma familijna, która na rynku prosperuje już od 1997 roku. Zamówienia obejmujące urządzenia takie jak mieszalnik kosmetyczny przyjmowane są na indywidualne zamówienie, co spodoba się bardzo wielu kontrahentom. W firmie przyjmowani są wyłącznie najlepsi konstruktorzy a także eksperci od elektroniki, co zapewnia wysoką wartość użytkową wszystkich projektowanych towarów. Oferta jest kompleksowa oraz zawiera także serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Doświadczeni specjaliści starają się od pierwszych chwil dostrzec zapotrzebowanie zleceniodawcy, w związku z czym na pierwszej konsultacji dokładnie wsłuchają się w to, na czym mu zależy. Kolejno, realizują zlecenie na podstawie reguł ze specyfiki technicznej, mając jednocześnie na względzie oczekiwania klienta. Dzięki takiej postawie co do prowadzenia firmą marka pozyskało już tak wiele dobrych referencji. Wiodącą domeną firmy pozostają mieszalniki homogenizujące, mieszalniki dla kosmetyki a także mieszalniki do laboratorium. Co więcej, klienci mają okazję w tym miejscu zaopatrzyć się w mieszalniki szamponu lub mieszalniki syropowe. Oferta obejmie też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej a także topielniki.

Mieszalniki homogenizujące udostępnione są jako modele: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to maszyny perfekcyjnie przydające się w produkcji kosmetyków. Klient, który nie wie, na jaki typ się decydować ma okazję zrobić użytek z wiarygodnych porad ekspertów. Wówczas nie będzie mieć jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie tego, iż doskonale uposaża swój zakład. BEMA projektując kolejne maszyny sporą atencję zwraca na trendy w branży, w związku z tym każdorazowo otrzymuje się unowocześniony osprzęt do wykorzystania.