Przykładowe zadania wykonywane przez hydraulików z zakładu WOD – BUD w Gdańsku opublikowane są na witrynie internetowej takiej firmy. Wystarczy wobec tego zaglądać pod adres instalacje hydrauliczne Gdańsk i przekonać się, z jak wielu świadczeń można skorzystać. Są to chociażby: podłączenie toalety, wc i bidetu, instalacja umywalki, montaż baterii zlew i wanna, montaż kranów, montaż zaworów, naprawa spłuczki, odpowietrzenie grzejnika, podłączenie pralki, podłączenie zmywarki, przepchanie i udrożnienie kanalizacji, udrożnienie zapchanego zlewu lub umywalki, uszczelnienie kabiny prysznicowej, wymiana baterii, wymiana syfonu, wymiana umywalki, wymiana uszczelek kabin prysznicowych, wymiana uszczelki w spłuczce, wymiana wodomierza standard, wymiana zaworków, wężyków i spiralek oraz montaż grzejnika.

Wszystkie świadczenia realizowane są terminowo, a jeśli jest to konieczne, przyznawana jest na nie gwarancja. Specjaliści pojawiają się w mieszkaniu zleceniodawcy tak szybko, jak to możliwe. Usterki usuwane są w trybie pilnym. Hydraulicy mogą też zająć się montażem, modernizacją i remontem instalacji domowych. Zarówno montaż, jak i instalacja wykonane są przez wykwalifikowanych fachowców, jacy mają duże umiejętności techniczne. Do klienta dojazd jest bezpłatny, a atrakcyjne ceny i skontrolowanie instalacji po naprawie to następne atuty o jakich należy wspomnieć.

Fachowcy zatrudnieni w podanej firmie doskonale orientują się w tym, że często awarie nie są zaplanowane. Z tego względu tak dużą uwagę kierują na to, by pogotowie hydrauliczne prosperowało wzorcowo i by zainteresowani mogli z niego korzystać, gdy tylko tego potrzebują. Hydraulicy mają konieczne kwalifikacje do realizowanej pracy, co potwierdzają certyfikaty zamieszczone na witrynie. Dodatkowo, można sprawdzić przykładowe realizacje zakładu na witrynie www. Klienci z Gdańska doceniają wskazaną firmę i często się do niej {zgłaszają|kierują, w przypadku usterki hydraulicznej.