Jeżeli cierpicie Państwo na jakiekolwiek trudności z kręgosłupem, rwą kulszową czy dyskopatią, nie ma sensu zwlekać z wizytą u profesjonalisty w tym wypadku zbawienna będzie rehabilitacja, jaką skonstruowany przez nas gabinet świadczy na najwyższym możliwym poziomie. Rehabilitacja jakiej się podejmujemy związana jest z kompleksowym leczeniem, świadczy to, że nie skupiamy się tylko na paru wizytach, doprowadzamy kwestię do końca, dążąc do przywrócenia sprawności fizycznej w takim stopniu jak jedynie jest to możliwe – sprawdź aleksandra jędzierowska fizjoterapeuta. W naszym gabinecie możemy zaoferować Państwu niezmiernie kolosalny wachlarz usług rehabilitacyjnych. Rehabilitacja przebiega tutaj nadzwyczaj gruntownie, wykorzystując do tego najnowsze sprzęty rehabilitacyjne oraz najnowszą rehabilitacyjną wiedzę, jaką nasi fachowcy zdobywają w toku wybitnie poważnej i długiej nauki.

Oprócz pospolitych ćwiczeń rehabilitacyjnych, skonstruowany przez nas wykwalifikowany team terapeutów świadczy także usługi w zakresie blisko związanych z rehabilitacją usług a to znaczy terapią manualną, fizykoterapią, kinezyterapią czy masażem rehabilitacyjnym lub diagnostyka farmaceutyczną. Specjalnością stworzonego przez nas gabinetu jest niemniej jednak rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja neurologiczna i medycyna sportowa. Zajmujemy się w związku z tym pomiędzy innymi dążeniem do usprawnień pacjenta po przeróżnych urazach ortopedycznych i zabiegach, a nawet w bólowych zespołach kręgosłupa czy też udarach mózgu.

Prowadzimy renomowaną rehabilitację pourazową, oraz odnowę biologiczną, nierzadko biorąc udział też w przygotowywaniu programów treningowych. Przedwczesne rozpoczęcie rehabilitacji ma w wielu wypadkach newralgiczne znaczenie dla pełnego powrotu do zdrowia i sprawności fizycznej. Dlatego osoby zaciekawione takimi tematami jak rehabilitacja zgłosić się do nas. Proponujemy gigantyczny zakres zabiegów z aspektu fizjoterapii i kinezyterapii. Skorzystać tu można z rozmaitego rodzaju masaży indywidualnie dopasowanych do stanu oraz potrzeb każdego pacjenta.