Firma budowlana z Bielska Białej oferująca nowe domy w Lipowej, a więc Locus Home, jest firmą jakiej ofertę bez wątpienia warto sprawdzić. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa polecana jest dla rodzin z dziećmi. Składa się z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 65 metrów kwadratowych do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Dlatego każdy może odnaleźć lipowa dom na sprzedaż przystosowany do swoich wymagań.

Niemałym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Umiejscowienie osiedla motywuje na pewno do aktywności na wolnym powietrzu. Pobliskie miejsca są idealne na: spacery, nordic walking lub jazdę na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Domy na nowym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia niższe koszty ogrzewania w porze zimowej. Domy wzniesione są w technice tradycyjnej murowanej, z materiałów, jakie zapewniają idealną izolację cieplną i akustyczną.

Oddzielone płotem domy zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest dokładnie scharakteryzowane na witrynie firmy. W tym miejscu można także obeznać się z mapami, dokładnym szkicem oraz ceną domów. Jeśli kogokolwiek interesuje dom w innej miejscowości, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Locus Home wyróżniają spore standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, klienta przystosowanych do stanu deweloperskiego. Opłaca się więc ekspertom z tego miejsca ufać. Kiedy ktoś szuka domu w Beskidach, to podana propozycja bez wątpienia zrobi na nim bardzo dobre wrażenie.