Imponujący katalog produktów w sklepie z branży medycznej Twoja – Apteczka obejmuje produkty przeznaczone dla ratowników medycznych. Natomiast, zakupy w punkcie sprzedaży mogą również robić klienci indywidualni. Dlatego w ofercie znalazły się żel antycellulitowy, żeby każdy miał możliwość wyboru. Obsługa klientów zawsze udziela odpowiedzi odnośnie tego, co należy dobrać. Budowa sklepu jest przejrzysta, czyli zakupy robi się sprawniej.

Katalog obejmuje produkty przeznaczone do ratowania życia i zdrowia. Kategorie z towarami to: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle tlenowe, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, literatura medyczna, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, opatrunki, odzież medyczna, pierwsza pomoc, specyfiki na komary i kleszcze, asortyment ratowniczy, sprzęt do masowania, osprzęt medyczny, sprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera i szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety reanimacyjne.

Wiele z wyrobów można zakupić w promocjach. Warto będzie zwrócić uwagę na najchętniej wybierane produkty. Można tutaj zaopatrzyć się wszechstronnie. Klienci z chęcią do tego sklepu wracają, gdyż katalog produktów poszerza się. Towary atestowane to w głównej mierze apteczki dla własnego użytku, do ośrodków edukacji lub zakładów pracy. Natomiast można znaleźć w tym miejscu również fantomy z jakich korzysta się na szkoleniach.

Można również wyszukać asortyment do udzielania pierwszej pomocy. W sklepie takim można zaopatrywać się dodatkowo w towary na dany sezon, chociażby do ochrony przed kleszczami. Sporo spośród produktów jest niezbędnych w ratownictwie medycznym, w szpitalach oraz w ośrodkach zdrowia. Są także dostępne dla ośrodków sportowych, czyli tam gdzie jest ryzyko powstania kontuzji. Znaczy to, że sklep ten zaopatruje wiele miejsc.