Natychmiastowa regeneracja uszkodzonych przekładni kierowniczych jest możliwa, kiedy skorzysta się ze świadczeń w firmie REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Z tego powodu kiedy dostrzeże się symptomy takie jak: wyciek oleju hydraulicznego, zanik wspomagania, luzy, stuki, zacięcia, czy szarpanie kierownicą to dobrze będzie zgłosić się do wybranego z warsztatów na diagnozę. Są one zlokalizowane na terenie całego kraju, wobec czego nie ma z tym problemu. Regeneracja w trybie zdalnym odbywa się w ciągu 72 godzin. Wystarczy skontaktować się z firmą, a jej przedstawiciele kierują kuriera pod podany adres.

Maglownicę należy dokładnie spakować, a następnie wręczyć przewoźnikowi. W tym samym dniu, gdy przekładnia znajdzie się w warsztacie, będzie sprawdzona oraz naprawiana, a po wszystkim odesłana pod adres właściciela. W ciągu 24 godzin przekładnia będzie dostarczona do odbiorcy, wraz z 12miesięczną gwarancją. Przesyłka z regeneracją i odesłaniem w 3 dni robocze to warta rozważenia propozycja. Kuriera można zamawiać online lub dzwoniąc na podany na witrynie numer. Należy podać model samochodu oraz objawy świadczące o uszkodzeniu.

Maglownica zestawiona jest z kolumną kierowniczą, jak i z podzespołami mechanizmu zwrotniczego kół. Ruch kierownicą przeniesiony jest przez kolumnę bezpośrednio na maglownicę. To ona steruje elementami zwrotniczymi kół, co umożliwi ich skręt w stronę pożądaną przez właściciela samochodu. W ciągu kilku lat zastosowano różne budowy przekładni. Obecnie najczęściej spotykana jest przekładnia zębatkowa, a więc maglownica. Takie podzespoły są bardzo często naprawiane w jednej z siedzib zaprezentowanej firmy i naprawa przekładni i w rezultacie kierowcy nie muszą się bać jeżdżenia samochodem. Wykwalifikowani specjaliści sprawdzą przekładnię i usuną korozję. Później zajmą się wyregulowaniem. Firma funkcjonuje stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Zregenerowane przekładnie są wysyłane za kaucją zwrotną.