Meble łazienkowe, wykonane na wymiar a także dostosowane do upodobań zleceniodawcy oferuje wywodząca się z Lublina marka Smok. Prezentowane elementy umeblowania cechuje najwyższa wartość użytkowania, elegancja, plus designerski wygląd. Korpusy dostępnych mebli łazienkowych zrobione są z płyty meblowej laminowanej, o adekwatnej grubości.

Mało tego, na życzenie zamawiających mogą zostać zrobione z płyty MDF lakierowanej. Wszystkie surowce, wykorzystywane do produkowania mebli do łazienki są materiałami wysokiej wartości użytkowej. Stosowane są sprawdzone zawiasy puszkowe produkcji włoskiej albo austriackiej. Systemy wysuwu szuflad klienci dobierają samodzielnie, żeby w pełni odpowiadały ich nawykom. Podobnie, dobiera się typ blatów oraz inne dodatki do łazienki. Niezbędne szczegóły ustalone są w trakcie konsultacji z projektantami. Na witrynie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można obejrzeć wybrane zamówienia mebli do łazienki.

Pewne jest, że po zrobieniu mebli przez zakład Smok łazienka stanie się przydomowym spa. Stanie się z jednej strony funkcjonalna, a z drugiej – przyczyni się do poczucia jak największego komfortu. Indywidualny projekt ma znaczenie szczególnie wówczas, gdy łazienka ma nieszablonowe wymiary. W takiej sytuacji cała przestrzeń zostanie wykorzystana jak trzeba. Opłaca się także zobaczyć całościową ofertę Smoka, żeby mieć umeblowanie na indywidualne zamówienie w pozostałych pomieszczeniach.

Elementy umeblowania zawsze dostosowane są do stylu i typu pomieszczenia. W efekcie, można spodziewać się idealnych rezultatów. Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwala spełnić oczekiwania zleceniodawców. Do wykonania elementów umeblowania dobierane są sprawdzone surowce, gwarantujące sprawność działania oraz żywotność. Przy tym, wszystko udostępnione jest w konkurencyjnych cenach. Dzięki umeblowaniu na indywidualne zamówienie można oczekiwać, że sfera w domu okaże się przystosowana do oczekiwań mieszkańców.