Usługi specjalistyczne, oferowane przez markę ASCO SECURITY wskazują na profesjonalizm zatrudnionych w tym zakładzie specjalistów. Klienci z Wrocławia i okolicznych miejscowości mogą na przykład skorzystać z naprawy systemów alarmowych, gdy tylko zauważą, że system jaki mają nie działa wzorowo. Warto też zdecydować na regularne przeglądy, by mieć pewność, że wszystko funkcjonuje dobrze. Mienie firmy lub osobiste będzie zabezpieczone świetnie.

Rzetelna kontrola techniczna zakończy się spisaniem protokołu, a także wpisem do księgi przeglądów. Poszczególne usługi naprawcze odbywać się będą w zgodzie z odgórnie przyjętymi normami. Inną usługą, z jakiej można korzystać jest ochrona osobista osób z wyższym statusem we Wrocławiu. Wyspecjalizowane usługi ochrony osobistej dedykowane są klientom prywatnym, którzy wymagają stałej lub cyklicznej ochrony a także wyspecjalizowanego zagwarantowania bezpieczeństwa oraz wsparcia logistycznego. Są to na przykład biznesmeni, osoby ze świata show biznesu, polityki, czy też osoby, które z różnych powodów narażone są na zagrożenie – zobacz więcej na https://www.ascosecurity.pl/uslugi/video-dozor. Świadczenia są jawne albo dyskretne, zależnie od tego, czego wymagają zleceniodawcy.

Dla zleceniodawcy zostaje przygotowana szczegółowa analiza zagrożeń wraz ze wskazaniem tego, jakie będą wdrożone sposoby profilaktyczne oraz czynności podczas kryzysu. Ochrona indywidualna dotyczy też domu klienta. Pracownicy oddelegowani do takiej usługi to ochroniarze mający wieloletnie doświadczenie, jacy mają sporo rekomendacji, są sprawni i cechuje ich duży poziom kultury osobistej.

Przedsiębiorstwo proponuje także monitoring pożarowy oraz monitoring wizyjny. W pierwszym przypadku ASCO SECURITY jest liderem na Dolnym Śląsku. Kiedy z kolei chodzi o VIDEO – DOZÓR, to jest to rozbudowana usługa, dotycząca zintegrowania paru zabezpieczeń technicznych: systemów włamania i napadu, systemów kamer oraz systemów automatyki. To pozwoli na błyskawiczne oraz skuteczne reakcje w sytuacji kryzysowej. Jest to możliwe ze względu na wdrożone już wcześniej rozwiązania. Świadczenia jakimi są alarmy do domu realizowane są w takim miejscu na wysokim poziomie.