Praktyczne klucze warsztatowe od producenta MJW Narzędzia udostępnione są w większej liczbie w sklepie internetowym. Rozdzielone są one w podkategoriach jakimi są zestaw nasadek, co ułatwia dobór. W tego typu narzędzia manualne mogą zaopatrywać się jednocześnie amatorzy, jak i profesjonaliści. Każdy z kluczy jest precyzyjnie scharakteryzowany pod względem wykazywanych parametrów, co jeszcze bardziej ułatwia zakup. Klucze warsztatowe to najważniejsze narzędzia, sprawdzające się zarówno w warsztatach samochodowych, w zakładach przemysłowych, jak i w przydomowych warsztatach.

Szeroki asortyment kluczy zawiera przede wszystkim klucze tradycyjne. Dzięki zręcznym kształtom wybranych kluczy ułatwione jest wykonywanie licznych prac. W ofercie można znaleźć na przykład: klucze płaskie, klucze płasko – oczkowe, klucze dynamometryczne, klucze imbusowe, bądź klucze nastawne. Można je kupować pojedynczo lub w doskonale wyposażonych kompletach, w zależności od zapotrzebowania.

Dokręcenie dowolnych podzespołów przy pomocy wskazanych kluczy będzie prostsze oraz skuteczniejsze. Poza kluczami klienci z chęcią nabywają wózki z narzędziami. Sprawdzają się one tak samo w profesjonalnym zakładzie, jak i w garażu domowym. W wózku z narzędziami można znaleźć wiele elementów. Pozwolą one na sprawniejsze wykonywanie różnych prac. Walizki z narzędziami, a szczególnie pod postacią dużych wózków można używać w firmach przemysłowych, warsztatach samochodowych oraz w przydomowych garażach.

Niektóre z wózków można poszerzać o kolejne moduły, żeby mieć pod ręką narzędzia z jakich chciałoby się korzystać w konkretnym czasie. Po sprawdzeniu całej oferty można wytypować idealny wózek albo skrzynkę z narzędziami. Reszta wyrobów znajduje się w oddzielnych podkategoriach, co ułatwi robienie zakupów. Wózki są opisane i klient może wybrać wyrób pod konkretne użycie. Mogą to być: klucze, nasadki, akcesoria, klucze udarowe, wózki – skrzynki, komplety oraz tarcze. Można również zaglądać do podkategorii z rabatami.