Nieograniczone koncepcje informatyczne przeznaczone dla różnych zakładów pracy zrealizowane są przez firmę Sente. Wskazana firma używa w takim celu autorskiego systemu Teneum, budującego przewagę w mocno zmieniającym się środowisku biznesowym. Nad każdą z firm zdecydowaną na współpracę czuwa wytypowany team ekspertów, z których świadczeń opłaca się skorzystać. To, nad jakimi dokładnie obszarami panują, zależy od aktualnych celów biznesowych zleceniodawcy. Elastyczne warunki współpracy są nad wyraz doceniane przez zleceniodawców. Spersonalizowana technologia tworzenia aplikacji dla biznesu Neos wspiera działania powiązane z budowaniem aplikacji dla biznesu.

Technologia tego typu już w paręnaście minut pozwoli przejść od koncepcji do prototypu, a kolejno do rozwiązania jakie będzie już sprawdzone. Z tego względu Sente jest cenione też za szybkość działania. Można albowiem przy wsparciu specjalistów wyprzedzać konkurencję. Klienci mogą rozbudować Teneum w dowolny sposób, mając gwarancję, że wszystko jest zabezpieczone oraz efektywne. Wystarczy dostęp do sieci internetowej, z dowolnego urządzenia. Wszystkie wdrożenia dotyczące system it dla handlu są sprawne, co znaczy, że każdy szybko będzie mieć wgląd do nowoczesnych metod oddziałujących na rozwój jego biznesu.

Sente wspiera przedsiębiorców w dziedzinach jak: platforma e – commerce B2B, handel i dystrybucja zaopatrzenie, zarządzanie procesem produkcji, zarządzanie relacjami z klientami, przepływ informacji i dokumenty, WMS, zarządzanie personelem, finanse i księgowość, raporty i analizy. Automatyzacja procesów dedykowana jest branżom do jakich wliczają się: dystrybucja, retail, produkcja i ecommerce. Spersonalizowane rozwiązania informatyczne sprawią, że konkretny biznes pozyska przewagę nad firmami konkurencyjnymi. Sente Cloud jest użyteczny, dlatego ma wiele dobrych rekomendacji. Innowacyjne rozwiązania IT, które wspierają wielu przedsiębiorców.