FixMyPC to bez cienia wątpliwości najlepszy serwis komputerów a także laptopów na terenie Kwidzynia. W miejscu tym wykwalifikowani eksperci są w stanie naprawić każdy typ notebooka, ultrabooka, albo netbooka. Usunięte będą wszystkie awarie i komputer osobisty będzie działać na tyle dobrze jak na początku. Serwisowane są także wszystkie typy komputerów stacjonarnych, na równi pod względem reparacji, jak i modernizacji. Dzięki temu, że osprzęt będzie oddany do takiego punktu jak naprawa komputerów to będzie wyraźnie ulepszony.

Abstrahując od tego, czy będzie chodzić o usługę jaką jest: wymiana klawiatury, wymiana matrycy w laptopie, czyszczenie oraz prace konserwacyjne podejmowane wobec układu chłodzenia, zmiana obudowy w laptopie, lub przeinstalowanie oprogramowania służącego do zarządzania, wszystko będzie wykonane szybko. Błyskawiczne rozpoznania i wydajne naprawy to domena FixMyPC. Z tego względu tak sporo klientów kieruje się do tego punktu napraw. Na każdą reparację przyznana jest rękojmia, czyli nie należy się martwić, że sprzęt po raz kolejny się popsuje.

Doświadczenie programistów pozwala odzyskać istotne dane, jakie wydawałyby się utracone. Mogą zostać przywrócone dane z niesprawnych nośników, dysków i pendrivów, a także powracane są wrzucone do kosza pliki. W komputerach PC zmienione będą podzespoły zepsute, a wszystkie konfiguracje dostosowane są do potrzeb zleceniodawców. Programiści biorą dla przykładu pod wzgląd to, czy komputer stacjonarny jest wykorzystany do pracy w biurze, czy w celach prywatnych.

Kiedy chodzi o komputery osobiste, to wyeliminowane są usterki, ulepszone będą zużyte podzespoły jak i odbywa się konserwacja, gdy jest taka konieczność. Wszystkie wiadomości umieszczone na komputerach potraktowane są jako dyskretne. Na każdą naprawę uzyskuje się całą bazę materiałów. Każdy zleceniodawca otrzymuje także zalecenia co do tego, w jaki sposób skorzystać z osprzętu. Dodatkowo, klienci mogą także korzystać z usług kuriera. Podczas prac serwisowych pracownicy z FixMyPC korzystają jedynie z oryginalnych elementów.