Innowacyjne systemy zaprojektowane do ozonowania wody proponuje Ozon Food. Każdy z tych systemów jest przygotowany na indywidualnych zasadach dla wybranych klientów. Z tego powodu nie ma mowy o przerwach. Można oczekiwać na doskonałe warunki pod względem higieny i mniejsze będą koszty dezynfekowania. Zyskuje nie tylko nabywca, czyli dana marka, ale też konsumenci, jacy otrzymają zdrowsze wyroby, już po ozonowaniu.

Użycie ozonu powoduje, że wszystkie wyroby są sterylniejsze, doskonale zachowane oraz świeższe. Firma korzystająca z instalacji zużyje mało wody oraz prądu, co jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Korzystają na tym: producent żywności, kupujący oraz środowisko. Każda instalacja do woda ozonowana będzie wykonana tak, jak wymagają tego warunki panujące w danej firmie. Można liczyć również na oszczędności oraz na przewagę nad konkurentami. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną to modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Są one centrum każdej instalacji.

Specjalnie zaprojektowane pompy tłoczące wodę z ozonem są dedykowane tam, gdzie można oszczędzać fundusze lub poprawić jakość wody. Z uwagi na to że określone linie produkcyjne różnią się pomiędzy sobą, każda z fim działa oraz wytwarza pożywienie w inny sposób. I z tego powodu eksperci z Ozon Food dostarczają spersonalizowane opcje. Każdy z systemów łączy się z liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi. To pozwoli dostarczyć kompletną linię, już zintegrowaną z systemem. Jest on zrobiony ze stali kwasoodpornej, czyli można spodziewać się jego wytrzymałości w standardowych warunkach wykorzystania.

Obszary użycia Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to: oprysk produktów wodą O3, dezynfekcja oraz produkowanie lodu ozonowanego. Odbywający się zdalnie monitoring, wykonywanie raportów oraz wiele pozostałych innowacyjnych opcji pozwalają utrzymać kontrolę nad linią produkcji. Integrację zapewnia modułowy system ozonowania wody GwTech, czyli urządzenie rozbudowane, z wieloma opcjami dodatkowymi.