Media królują, ten fakt jest właściwie oczywisty, gigantyczny wpływ mają na wyobraźnię, szczególnie młodego człowieka. Narasta problem, bezmiar schorzeń, jeden z przykładów to tak oznaczana anoreksja. Kreowane są nadzwyczaj szczupłe figury, mówi się o nich-idealne, właśnie dlatego również są dążenia do takiego wyglądu. Czasem nie ma granic, są przypadki gdy w ogóle rezygnuję się ze jedzenia posiłków, wybiera się tylko wodę. Niby nazywa się takie zachowanie dietą, jakkolwiek to jest niszczenie organizmu ludzkiego.Nie ma takiego czegoś jak dieta, owszem można schudnąć, ale zmieniając już na zawsze nawyki żywieniowe, wybierając zdrową oraz wartościową kuchnię.

Należałoby także spojrzeć na sam początek, inaczej bezgraniczne opychanie się, jakkolwiek to jest nie zdrowe, przyszedł taki okres, iż nawet jedzenie ma prawo być zagrożeniem. Taka huśtawka, raz jedzenie, raz głodzenie, anoreksja przeplata się z tak zwaną bulimią, szczerze to można oszaleć. Dorośli od najmłodszych lat powinni wpajać zdrowe przyzwyczajenia, jest w owym czasie pokaźniejsza szansa na zdrowe oraz automatycznie szczęśliwe życie. Żyjemy w skażonym środowisku, co do tego nie powinno być jakichkolwiek niepewności, grunt to żeby wiedzieć jak się zabezpieczać – uprzejmie zapraszamy wobec tego na jak schudnac z brzucha. Perfekcyjnym rozwiązaniem, pomocą jest medycyna, która w ostatnich latach zrobiła przepotężny krok do przodu. Człowiek sam zadbał o taki stan ziemi, przeważnie chodzi tutaj o budowę przeróżnych, szkodliwych przedsięwzięć, szuka się zysków, to przykre kosztem zdrowia.

Nie pozostaje wobec tego nic innego jak się bronić, są środki, możliwości, można opracować sobie wartościową dietę, po prostu funkcjonować na właściwym poziomie, żeby w przyszłości nie posiadać kłopotów. Tak człowiek sobie zbudował świat, że musi z nim walczyć, należy zwracać szczególną uwagę również na to co się je, dieta jest ważna, bo dzisiejsze towary mają również dużo do życzenia. Rozwija się medycyna, lecz szkodliwych elementów z każdym rokiem przebywa, musi być odpowiedzialne, dogłębnie przemyślane każde działanie by uniknąć niezmiernie przykrych konsekwencji, na przykład kłopotów ze zdrowiem. Wszystko zależy od tego jak człowiek jest nastawiony do obecnych czasów.