Wszechstronna porównywarka z opisem kredytów bez BIK dla biznesmenów opublikowana jest na witrynie portalu zajmującego się finansami, Get Money. Jest to wysoce fachowe miejsce w Internecie, a więc notowaniom z zestawienia warto zaufać. Na wskazanej stronie internetowej podane są też pozostałe klasyfikacje, na przykład a propos pożyczek gotówkowych, lub szybkich kredytów, które można uzyskać online. Pod linkiem https://www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-pozabankowa-dla-firm-bez-bik – pożyczki pozabankowe dla firm znajdują się z kolei sprawdzone informacje dla klientów biznesowych. Po zaznajomieniu się z zestawieniem można bez problemu dopasować optymalne rozwiązanie spośród paru. Co ważne, można przekierować się na witrynę danej firmy oraz składać podanie. W rankingu z konkretnymi markami uwzględnione są dane takie jak: okres spłaty pożyczki, suma graniczna jaką można pobrać, czy warunki dla kredytobiorcy.

Wszyscy posiadacze firm, spółek oraz osoby mające zamiar założyć działalność gospodarczą muszą więc przyjrzeć się tym opcjom. Jeśli z jakichś powodów nie mogą pobrać kredytu w banku to zestawienie wskaże im, gdzie mogą to zrobić. Kolejno wystarczy już tylko uzupełnić podanie o kredyt. Określa się, że często przedsiębiorcy poszukują kredytów pozabankowych do pięćdziesięciu tysięcy złotych. Można też otrzymać kredyt na start albo na większe rozkręcenie działalności, na około dwadzieścia tysięcy złotych bez sprawdzania historii finansowej. Dlatego, o ile pożyczkobiorca ma zadłużenie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych albo w Urzędzie Skarbowym to tego typu rozwiązanie będzie dla niego najkorzystniejszą opcją.

Proponowane kredyty pozabankowe przy większych kwotach mogą być też przydzielane pod hipotekę, tak jak i pozostałe uzgodnienia z instytucjami. Są to pożyczki dogodne, bezpieczne oraz bez jakichkolwiek spraw formalnych. Portal Get Money udostępnia dokładne wiadomości, regularnie aktualizując bazę firm przydzielających kredytów bez konieczności sprawdzania historii kredytowej dla biznesmenów.