Projektowanie elementów garderoby z nadrukiem w zgodzie z oczekiwaniami klienta to domena zakładu Pan Koszulka. Ubrania takie doskonale sprawdzą się na wyjazdach integracyjnych, koncertach, imprezach firmowych, zawodach sportowych, wyścigach rowerowych, wycieczkach zorganizowanych, targach handlowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, zlotach samochodowych oraz wielu, mających inny charakter wydarzeniach. Znaczy to, że z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, jak i właściciele firm. Wyjście jakim jest nadruki na odzieży szczecin sprawdzi się bardzo dobrze w promocji danej firmy lub żeby podkreślić renomę konkretnego eventu i w większym stopniu go spersonalizować. W formie spersonalizowanej można również zdecydować się na druk z imieniem, ksywką albo numerem na plecach.

Firmy oraz różne grupy to konsumenci często robiący zaopatrzenie w takim miejscu. Najwyższa jakość materiału, projektu oraz nadruku w atrakcyjnej cenie to główne czynniki świadczące o tym, że z daną firmą opłaca się współpracować. Druk może zostać wykonywany na materiałach od polskich i zagranicznych dostawców albo na strojach, jakie przekażą pracownikom firmy zleceniodawcy. Do jego wykonania używane są techniki takie jak: flex i flock, z zastosowaniem dużej temperatury, nadruku cyfrowego, haft komputerowy, sitodruk a także metki żakardowe albo satynowe.

Jeżeli ktoś potrzebuje bezzwłocznej realizacji to może decydować się na świadczenia ekspresowe. Po otrzymaniu wyceny szybko rozpocznie się realizacja. Marka ma sporo dobrych rekomendacji i z tego powodu wzbudza zaufanie. Jeżeli ktoś chciałby mieć w pełni autorski projekt na ubraniach, to powinien kontaktować się z podaną firmą. Nadruki mogą zostać wykonane na: koszulkach bawełnianych lub poliestrowych, koszulkach polo, bluzach polarowych, bluzach z kapturem oraz bez kaptura, kurtkach softshell, czapkach z daszkiem, czapkach na zimę, workach i plecakach ze sznurkiem, fartuchach, odzieży sportowej bądź odzieży roboczej.