Wszechstronna oferta firmy TonDruk w obrębie wynajmowania drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych jest godna uwagi dla takich przedsiębiorców, którzy jeszcze nie mają środków na zakup własnych urządzeń. Mogą to być na przykład nowo powstałe biurowce. Z pewnością, leasing kserokopiarki będzie dla nich doskonałą opcją. Niezależnie od tego, czy będą to drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki kolorowe albo kserokopiarki monochromatyczne, można oczekiwać ich sporej praktyczności.

Kiedy ktoś chce się dowiedzieć, jakie wybrać pośród urządzeń, to może na blogu firmowym przeczytać wskazówki. Po wytypowaniu drukarki albo kserokopiarki firma zapewnia przywóz oraz instalację dzierżawionych drukarek w siedzibie firmy, bez dodatkowych kosztów. Materiały eksploatacyjne jakimi są tonery albo bębny zapewnione są bez większych opłat. Do wynajmowanych urządzeń można też oczekiwać napraw serwisowych wraz z zastosowaniem oryginalnych części. Przedsiębiorstwa mają okazję spodziewać się bieżącego zdalnego wsparcia.

Abonament za dzierżawę kserokopiarek oraz drukarek jest rozliczany raz w miesiącu n fakturę VAT. Jeśli powstanie usterka, to można liczyć na to, że będą one usunięte do 24 godzin od chwili poinformowania o awarii. Wszystkie firmy jakie dzierżawią osprzęt mogą spodziewać się dostępu do dedykowanej aplikacji, przeznaczonej do automatycznego sprawdzania stanu licznika z konkretnego sprzętu. Nowocześnie wykonane drukarki i kserokopiarki w niskich abonamentach są sprawne, wobec czego jakość wydruku będzie perfekcyjna. Nie będzie również mowy o defektach fabrycznych. Wszystkim pracownikom można będzie dać upoważnienie, czyli szef uzyska wgląd do wydruków firmowych. TonDruk na rynku wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych biurowych prosperuje już od dwóch dekad. Specjaliści dopasują dla przedsiębiorcy wynajmującego osprzęt optymalne rozwiązania. I to wpływa na renomę marki.